Klasyczna kuchnia dwurzędowa z kącikiem jadalnianym  w odcieniach lawendy i pastelowych beży.

Projekt zagospodarowania kuchni o powierzchni 12 m2, obejmował opracowanie trzech koncepcji układu. Wybrano projekt kuchni w układzie dwurzędowym z niewielkim kącikiem jadalnianym. Koncepcja kolorystyczna utrzymana jest w jasnych odcieniach beżu i lawendy.

Przebudowa kuchni obejmowała projekt i realizację zabudowy meblowej kuchni oraz dobór kolorystyki i ścian i kafli. Charakterystycznym elementem kuchni jest piec kaflowy, który został zakomponowany w nowej aranżacji. Jest to najbardziej wyrazisty element kuchni, który został podkreślony białą mozaiką, będącą kontynuacją pieca.

Kuchnia dwurzędowa została zaprojektowana według stref funkcjonalnych. Jest to praktyczne rozwiązanie, kiedy okna i drzwi leżą po przeciwnych stronach wnętrza. W kuchni dwurzędowej plan stref optymalizuje praca. Wystarczy się jedynie obrócić, żeby zmienić strefę.

Szafki zabudowy kuchennej zostały wyposażone w funkcjonalne szuflady typu CARGO, które ułatwiają dostęp do przechowywanych produktów. Do aranżacji kuchni użyto płytki ścienne Opoczno. Wejście do kuchni akcentuje wzór kaflowy ułożony z płytek Paradyż.